czwartek, 16 stycznia 2014

Ferie coraz bliżej!

Ferie to jeden z najlepszych okresów w roku. No przynajmniej dla mnie. Jestem strasznie dzisiaj nie wyspana. Spałam niecałe 6 godzin. Powinnam kłaść się wcześniej ale wczytałam się w książkę "Zwiadowcy". Bardzo lubię czytać i to jedna z najlepszych jaką czytam. Na pewno znajdzie się w mojej 20. Nie ma nic lepszego niż dobra książka, kocyk, herbatka i coś do zjedzenia. Idealny wieczór. Chciałabym, żeby każdy był wyjątkowy i idealny.


W niedziele będę już u mojej kuzynki. Nie mogę się doczekać. Ostatnio coraz częściej się widujemy. Ciesze się, że odnowiłyśmy nasz kontakt. Gdyby nie to, zapewne nie pisałabym dla was. I tak mało osób to czyta ale ciesze się z tych ponad 400 wyświetleń. Może dla niektórych to mało ale dla mnie to wielkie Wow. Nie sądziłam, że ktoś tu w ogóle wejdzie. Dziękuje wam!


A tak z innej beczki, spadł śnieg, trochę za późno, ale jest. Chyba się nie cieszę tak jak zawsze. Nie chcę żeby śnieg trzymał się do kwietnia. Brrr. To by było okropne. Kocham zimę, kocham ten klimat ale niech on będzie w odpowiedniej porze roku.  Rok temu zima była przepiękna. Tęsknie za tamtym czasem. Poznałam wielu ludzi w tamtym czasie. Zapamiętam ich na Zawsze. Szkoda mi tylko tych zwierząt, które marzną i umierają z głodu.
Rok temu napotkałam tego oto psa. Nazwałyśmy go z moją kuzynką Bumerang. Zawsze wracał. Mam nadzieje, że gdzieś tam jeszcze jesteś! Był posłuszny. Pokochałam go jakby był mój. Nie zapomnę go nigdy. Miał coś w sobie wspaniałego. Był taki szczęśliwy. Uśmiecham się gdy go wspominam. Mam nadzieję, że go kiedyś spotkam. 

1 komentarz:

  1. U mnie dzisiaj rano był śnieg, nawet sporo. Ale oczywiście o południu pozostała po nim tylko woda i wielkie błoto! :P

    amcia-blog.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń