środa, 22 stycznia 2014

Professional sesja zdjeciowa. Haha nie :)

U mnie już ferie i jestem u kuzyki a wczoraj byłyśmy na kręglach, aby nie siedzieć cały czas w domu. Za bardzo nie wychodzimy bo jest bardzo zimno a zwłaszcza na półwyspie. Brr. Dzisiaj oczywiście jest dzień dziadka a wczoraj był babci. No ale to już chyba wiecie. Pojechaliście do dziadków? Czy złożyliście im życzenia przez telefon? Wiec ja dzwoniłam bo nie miłam jak pojechać ale razem z Natalią jedziemy tam chyba w piątek. No a co do kręgielni to prawie caly czas przegrywałam i połamałam sobie paznokcie. Szkoda mi ich. Grrr.

 
 
No i byłyśmy dzisiaj na Professional sesji zdjęciowej. Ja aka Marcin Tyszka. Hahah. Jestem professional Fotografem. a Natalia jest professional modelką. Potem role się zamieniły ale ja nie jestem professinal modelką. Wyszłam od niej 10000 razy gorzej. Haha jak zwykle. No a niedługo zrobie ulbieńców miesiąca i #ROOMTOUR. Oraz może jakiś tag.  No wiec jutro dodam notke z sesją. 

3 komentarze:

 1. Szkoda, że najbliższa kręgielnia jest w innej miejscowości... Muszę pocieszyć się kinem ;) Czekam na ulubieńców i roomtour ;)

  amcia-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam ferie dopiero 3 lutego :)

  Zapraszam do mnie :
  http://bezsennaaaa-magias.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń