wtorek, 14 stycznia 2014

Serial, jedzenie i znajomi!

Czasami każdy człowiek ma zły dzień. Zdecydowanie ja dzisiaj taki mam. Ostatnio ciągle kłócę się z rodzicami, co nie należy do przyjemnych czynności. Siedzę w swoim pokoju i pisze jakieś opowiadania. Teraz zrobiłam sobie przerwę i obejrzałam drugi odcinek The Walking Dead. Serial genialny *.* Jutro obejrzę kolejny i kolejny. Zycie idealne. Brakuje jeszcze moich znajomych i dobrego niezdrowego jedzenia. Taak, głupia dieta. Jutro zaczynam mój nowy zestaw ćwiczeń, który znalazłam na FB. Może będą jakieś efekty. Trzymajcie kciuki. Musimy zorganizować jakąś nockę z dziewczynami. Zawsze jest tak mega zajebiście, że aż szkoda spać. Zazwyczaj takie nocki odbywają się u Martyny - jak ona namawia swoich rodziców?! Moi nie zgodzili by się na wszystkie dziewczyny. No nie dziwie się. Jesteśmy zbyt głośno...
A gdy pomyśle o tym, ile tak jemy i pijemy to masakra. Nie wierze, że mamy taki spust.
Moje włosy teraz. Chciałabym,żeby urosły mi tak do końca tego zdjęcia. Były by idealne. Przygotowuje się do przygotowania filmiku i może jutro coś mi się uda nagrać. Czyli tak jak mówiłam, ROOMTOUR! Chciałabym, żeby mój pokój wyglądał jakoś tak:


Te drzewa z lampek są boooskie. Niedługo coś takiego sobie zrobię, dlatego będą dwie edycje ROOMTOUR. Przed i Po ale w osobnych filmikach.

2 komentarze: